PODZIEL SIĘ

 

Przygotowania do sezonu w toku. Na razie, drużyna prowadzona przez Johna van den Broma przegrała tylko jedno spotkanie towarzyskie przeciwko Panathinaikos 1-2. Wcześniej Almaar rozgromił Regioselectie 7:1, oraz wygrał z Oleksandriya (3:2), Polderse Selectie (3:2) oraz Club Brugge (3:1).

Pod koniec lipca Kalmary zmierzyły się jeszcze z Malagą i Cambuur. Oba spotkanie zespół z Alkmaar wygrał w bardzo przekonującym stylu. 26 lipca przeciwko Maladze AZ Wygrało 3-0, a bramki dla zespołu zdobyli w drugiej połowie Ouwejan, van Overseem oraz Seuntjens. Faworytem tego starcia była ekipa z Hiszpanii, dlatego tym bardziej cieszymy się z tego zwycięstwa.

29 lipca AZ Almaar podjął rywalizację z ligowym rywalem Cambuur. Po raz ostatni zespoły spotkały się w marcu w półfinale Pucharu Holandii. Bo bezbramkowym remisie AZ wygrało to spotkanie po konkursie rzutów karnych.

W sobotnie popołudnie zespół z AZ Alkmaar w świetnym stylu zdeklasował rywala, a cztery bramki dla drużyny Kalmarów zdobyli Weghorst, van Overeem, dos Santos oraz Stengs. Wszystko wskazuje na to, że nasi piłkarze są gotowi do podjęcia rywalizacji w nadchodzącym sezonie Eradivise. Przed nami jeszcze jedno starcie towarzyskie przeciwko Udinese we Włoszech, które zostanie rozegrane 29 lipca. Włoski klub może być dla Kalmarów godnym rywalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here