Site icon AZ Alkmaar Polska

Gradobicie na stadionie Alkmaar

Takiego przebiegu meczu nie spodziewał się kompletnie nikt. AZ Alkmaar w pierwszej połowie meczu prowadził od 13 minuty jedną bramką, lecz druga połowa w wykonaniu drużyny była fenomenalna – pokonali oni FC Zwolle aż 6:0!

Przebiegu tego spotkania nie spodziewał się kompletnie nikt. Dla drużyny AZ Alkmaar wynik otworzył A. Jahanbakhsh, który w 13 minucie meczu umieścił piłkę w bramce. Zwolle w pierwszej połowie próbowało wyrównać, niestety nie udało sie drużynie doprowadzić do remisu w pierwszej połowie.

Natomiast druga połowa meczu była już czystą poezją w wykonaniu AZ Alkmaar, które już od 52 minuty i kolejnej bramki A. Jahanbakhsh, dało się we znaki drużynie Zwolle.

Końcowy wynik meczu to 6:0 dla AZ Alkmaar, drużyna po serii porażek pokazała charakter i dała kibicom powód do radości!

Dzisiejszy wpis sponsorowany jest przez Laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie, które trudni się w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków.