Przed nami kolejne spotkanie w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Naprzeciw siebie staną drużyny Benfiki i Dynama Kijów. Obie drużyny zmierzyły się już tydzień temu w Łodzi. W pierwszym spotkaniu to Benfica górowała nad Ukraińcami, rozgramiając ich aż 2:0!

Dzisiejsze spotkanie może wydawać się z pozoru nudne. Faktycznie, piłkarze Benfiki pokazali, jak dużą jakość mają w sobie i jak wielka różnica jest między klasą obu zespołów. Pamiętajmy jednak, że Ukraińcy są bardzo waleczni i dzisiejszego dnia z pewnością zrobią wszystko, aby odwrócić wynik na swoją korzyść!

Benfica na swoim boisku gra mocno!

Należy pamiętać, że Benfica szczególnie na swoim boisku jest bardzo groźna. W dzisiejszym spotkaniu wiele będzie jednak zależeć od kadry, która może się nieco zmienić. Benfica mając zaliczkę i grając u siebie, może wystawić nieco słabszą kadrę, co może dać nieco większą przewagę Ukraińcom. Jeśli wykorzystają absencje na boisku w sposób odpowiedni, mogą zagrozić wynikowi, który Benfica wypracowała sobie w Łodzi.

Sprawdź:  Czy Barcelona poradzi sobie w Kijowie?

Jeśli chodzi o trafne typy bukmacherskie, można pomyśleć w tym spotkaniu o BTS. Wydaje isę, że obie drużyny mogą mieć okazje, które mogą zamienić na gole. Jest to ważne szczególnie dla Ukraińców, którzy będą chcieli doskoczyć z wynikiem!