Pomimo słabego na dzień dzisiejszy sezonu, zagramy dziś z drużyną Zwolle, która szoruje dół tabeli ligi Holenderskiej. Jest to idealna okazja do tego, aby zgarnąć 3 punkty na własnym boisku. Pomimo słabej drużyny i jej pozycji w tabeli, nie możemy w żaden sposób się rozstrajać przed meczem. Ewentualne olanie rywala może przełożyć się na ciężki mecz i niesatysfakcjonujący dziś wynik dla naszej drużyny. Bądźmy czujni!

Zwolle – co możemy powiedzieć o naszym przeciwniku?

Zwolle to drużyna, która z pewnością gra poniżej oczekiwań w tym sezonie. Zwolle miało różne sezony, w których drużyna grała raz lepiej, raz gorzej. Niemniej jednak była to drużyna, która zawsze kręciła się gdzieś koło TOP w lidze Holenderskiej.

Sprawdź:  Drugie ligowe zwycięstwo na koncie AZ Alkmaar

Owszem, AZ Alkmaar dziś też nie przypomina drużyny z zeszłego sezonu i również nie może pochwalić się żadnymi większymi osiągnięciami. Pomimo tego, nasza sytuacja i tak jest o wiele lepsza od tej, którą aktualnie ma drużyna Zwolle.

Co na to bukmacherzy?

Nic dziwnego, że dziś bukmacherzy pokazują nas w roli faworyta. Gramy na własnym stadionie, mamy lepszy bilans bramkowy i jesteśmy o wiele wyżej w lidze. Jeśli chcemy, możemy sprawdzić darmowe typy bukmacherskie na innych stronach i ocenić nasze szanse w tym spotkaniu.

Jeśli decydujemy się na obstawianie to pamiętajmy o legalnej grze u legalnych bukmacherów, a także o tym, że obstawianie jest legalne od 18 roku życia!